Oferta, cennik

 • Plan wszystkich zajęć oraz możliwość rezerwacji: plan
 • Codziennie w Filii Pracowni Piernikowej przy ul. Zdrojowej 16 w Świeradowie-Zdroju istnieje możliwość samodzielnego ozdobienia pierniczka  bez konieczności wcześniejszej rezerwacji.
 • Zwiedzanie muzeum Pracowni Piernikowej Isabell (ul. Rolincza 2/1 Świeradów-Zdrój) bilet wstępu: normalny: 10,00 zł dzieci do lat 3 bezpłatnie.                                                                              Na zwiedzanie nie jest wymagana rezerwacja, jednak w przypadku gdy trwają warsztaty, zwiedzanie nie jest możliwe.
 • Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich (materiały: 3 pierniczki, perełki cukrowe, posypki, pisak lukrowy, worezek do zapakowania, wstążeczka, piernikowa niespodzianka, zwiedzanie Pracowni w gratisie) cena 40,00 zł/osoby. Na warsztaty obowiązuje rezerwacja miejsc: bilety24.pl, czas trwania warsztatów 60 min.
  W cenie biletu: zwiedzanie Pracowni Piernikowej (ekspozycji piernikowych ozdób oraz eksponatów z końca XIX i początków XXw.), oprowadzenie przez przewodnika, piernikowa niespodzianka, materiały do warsztatów: 3 pierniczki do wyboru, posypki, pisak z lukrem królewskim, instruktaż mistrzyni w ozdabianiu lukrem królewskim – Isabell, torebeczka i satynowa wstążka do zapakowania swoich dzieł piernikowych.
 • Warsztaty z wypiekania i ozdabiania pierników. cena: 75,00 zł/osoby możliwość rezerwacji: bilety24.pl , minimalna ilość uczestników: 4 osoby lub równowartość czterech biletów. Czas trwania 2h.
  W cenie biletu: zwiedzanie Pracowni Piernikowej (ekspozycji piernikowych ozdób oraz eksponatów z końca XIX i początków XXw.), oprowadzenie przez przewodnika, piernikowa niespodzianka, materiały do warsztatów: 200 g ciasta piernikowego, samodzielne w pełni wyposażone stanowisko, posypki, lukry, instruktaż mistrzyni w wypiekaniu i ozdabianiu Pierników Izerskich – Isabell,
  torebeczki i satynowe wstążki do zapakowania swoich dzieł piernikowych.
 • Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich oraz mydełek artystycznych 55,00 zł/ osoby czas zajęć 1,5h (materiały: 3 pierniczki, perełki cukrowe, posypki, pisak lukrowy, worezek do zapakowania, wstążeczka, piernikowa niespodzianka, zwiedzanie Pracowni w gratisie) cena 40,00 zł/osoby. Na warsztaty obowiązuje rezerwacja miejsc: bilety24.pl, czas trwania warsztatów 60 min. W cenie biletu: zwiedzanie Pracowni Piernikowej (ekspozycji piernikowych ozdób oraz eksponatów z końca XIX i początków XXw.), oprowadzenie przez przewodnika, piernikowa niespodzianka, materiały do warsztatów: 3 pierniczki do wyboru, posypki, pisak z lukrem królewskim, instruktaż mistrzyni w ozdabianiu lukrem królewskim – Isabell, torebeczka i satynowa wstążka do zapakowania swoich dzieł piernikowych, dwa mydełka artystyczne (do wyboru, foremki, zapachy, kolory oraz susz i przyprawy do mydełek, woreczki i wstążeczki do zapakowania)
 • Warsztaty z mydełek, kul kąpielowych i peelingów, czyli wszystko, czego potrzebujemy do domowego spa..

Podczas zajęć zapoznajemy się z zapachami, rodzajami naturalnego suszu i ich wpływu na nasze zmysły oraz cerę. Samodzielnie wykonujemy dwa mydełka, kule kąpielowe/pastylki pod prysznic i peeling. Czas zajęć 60 min.

Cena 45,00 zł/osoby, rezerwacj możliwa przez internet:bilety24.pl

Na wszystkie zajęcia obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Wszystkie zajęcia odbywają się w Pracowni Piernikowej ul. Rolnicza 2/1 59-850 Świeradów-Zdrój (dawniej Czerniawa Zdrój). Na warsztaty zapraszam wyszystkich chętnych, którzy ukończyli 6 lat, dzieci do lat 13-stu z pełnoletnim opiekunem, opiekun też płaci.

Pracownia jest czynna:

od poniedziałku do soboty od 10:00 – 17:00

w niedzielę od 12:00

Bilety/rezerwacje można dokonać całodobowo przez internet www.bilety24.pl lub w kasach : przy ul. Rolniczej 2/1 lub przy ul. Zdrojowej 16 w Świeradowie-Zdroju w godzinach pracy Pacowni oraz Filii
(od 10:00 -17:00).

Więcej informacji:

+48 75 71 383 44, +48 509 460 300

Regulamin Pracowni w zakładce „regulamin”

Zapraszam