Kup Bilet, zarezerwuj miejsce

Kupujęc bilet na zajęcia w Pracowni Piernikowej Isabell, akceptujesz regulamin i zobowiązujesz się go przestrzegać. Regulamin znajdziesz w zakładce:” Regulamin” lub możesz zapoznać się z nim na miejscu w Pracowni Piernikowej Isabell.

Sprzedaż biletów na zwiedzanie Pracowni Piernikowej Isabell lub zwiedzanie i warsztaty odbywa się całodobowo tutaj: kup bilety24  

lub w kasie Pracowni przy ul. Zdrojowe 16 w Świeradowie-Zdroju, w godzinach otwarcia czyli wt-niedz. od 12:00 do 17:00.

Wszystkie warsztaty organizowane są są dla osób, które ukończyły 6 lat, a osoby, które nie ukuńczyły 13 lat, uczestniczą w zajęciach z pełnoletnim opiekunem, który również kupuje bilet.

Warsztaty odbywają się w kameralnych grupach: od 4 osób (min. logistyczne), do 10 osób.

Na stronie partnera technologicznego bilety24.pl istnieje możliwość  w czasie rzeczywistym sprawdzić dostępność miejsc, opcji zajęć i terminów.

Na wszystkie zajęcia, łącznie ze zwiedzaniem obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Rezerwacja jest potwierdzona w 100% w chwili wykupienia biletu.      Zakupiony bilet obowiązuje na daną godzinę i dzień. Niewykorzystany bilet z winy nabywcy nie podlega, ani wymianie, ani zwrotowi.

Przed wejściem należy okazać wcześniej wykupiony bilet (w kasie Pracowni) lub wydrukowany, który został przesłany na maila przez prtnera technologicznego: bilety24.pl

Zajęcia rozpoczynają się o ustalonej w planie zajęć godzinie. 5 min po wyznaczonej godzinie nie ma możliwości dołączenia do grupy.